Буріння свердловин у Києві та області


Безперебійність подачі води та автономність користування характеризується наявністю власної свердловини на ділянці, у заміському будинку, дачі, саду. Буріння свердловин на воду дозволяє власнику господарства чи домовласнику не залежати від центрального водопостачання та значно економити на витратах за водоспоживання. Вирішуючи проблему поганої якості води, що подається шляхом загального центрального постачання, надають перевагу послуги на буріння свердловин Київ та область. Здійснивши замовлення на цю послугу, мешканці регіону на довгі десятиліття отримують екологічно чисту воду, без шкідливих для організму елементів. Артезіанська вода придатна для пиття та приготування їжі, без додаткового очищення, а також для побутових потреб, задоволення аграрних потреб.

Читайте також:

Види бурових робіт

Незважаючи на всі переваги автономних свердловин, процес вибору місця буріння досить трудомісткий. Компанія Artezia надає кілька видів робіт усіх складнощів, включаючи буріння:

 • на пісок;
 • до гранітного шару;
 • з граніту;
 • розвідувальне;
 • під теплові насоси.

Також інженери компанії пропонують послугу на проектування будівництва свердловин, що є важливим підготовчим етапом.

Тонкощі визначення технології буріння

При виборі технології необхідний детальний аналіз ґрунтової породи та вивчення місцезнаходження майбутньої свердловини. Ділянка з м’яким сипучим ґрунтом дозволяє використовувати обертальне шнекове буріння, ударно-канатне пробурювання для більш складних та твердих ґрунтів, а роторне для розробки порід високої категорії твердості. Вид бурових робіт визначається також глибиною залягання водного горизонту у ґрунті. Отримати необхідну інформацію про наявність водних ресурсів, склад пошти та глибини ґрунтових пластів дозволяє розвідувальне буріння. Таке пробне геологорозвідувальне пробурювання необхідне власникам ділянок зі змішаним типом порід, а також складною геодезичною картою, з метою мінімізації ризиків нанесення непоправної шкоди ділянці, на якій планується монтаж свердловини.

Компанія Artezia — успішне поєднання якості та оперативності

Послуги на буріння свердловин ціна Київ та області надає компанія Artezia, яка пропонує потенційним клієнтам:

 • успішний багаторічний досвід;
 • прогресивні технології водопостачання;
 • необхідне бурове та супутнє обладнання;
 • висококласних фахівців зі знанням та навичками геологорозвідувальної та гідрогеологічної інженерії.

У ході довгострокової експлуатації виникає необхідність у проведенні діагностичних робіт і подальше очищення води зі свердловини, які також надають фахівці компанії. Клієнти Artezia вже оцінили переваги співпраці, про що свідчать позитивні відгуки та виконані роботи, опубліковані в окремій вкладці на сайті.

0 comments on “Буріння свердловин у Києві та області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
  Транспортний портал

  Реклама

  Ми в соцмережах