Чи варто купувати теплицю? Яка користь від такого придбання?


За останні роки теплиці з полікарбонату та плівки стали не просто популярними, а буквально побили всі рекорди попиту в Україні.

Заповзятливі українці почали шукати альтернативні варіанти заробітку у складний час і фермерське господарство, засноване на вирощуванні квітів, фруктів та ягід у парниках, виявилося цілком прибутковим та продуктивним. Чому так і які варіанти спорудження парників доступні сьогодні?

Про теплиці, їх переваги та різноманіття

Ключова відмінність сучасних конструкцій від тих, що використовувалися 15-20 років тому, полягає у високих експлуатаційних характеристиках і довговічності. Мова вже не йде про звичні плівково-дерев’яні конструкції, які збиралися прямо на місці самими садівниками-аматорами з того, що залишилося від будівництва.

Сьогодні можна купити теплицю з полікарбонату саме того формату та розміру, який ідеально стане на підготовлене місце і не «захаращуватиме город», а зробить його ще більш сучасним та зручним. Виробник теплиць «Нова Теплиця» пропонує найширший асортимент моделей різної форми та розмірів. Вони чудово впораються зі своїм основним завданням – вирощуванням овочів і дозволять Вам не тільки годувати сім’ю екологічними продуктами, а й мати прибутки з подібного бізнесу.

Читайте також:

Види теплць та матеріали

 • Найпопулярніші теплиці арочні для дачі та городу, під плівку 150, 180, 200 мікрон, або під полікарбонат 4мм, 6мм, 8мм, 10мм.
 • Теплиці фермерські з квадротної оцінкованої труби, або чорної труби. Покритя на вибір.
 • Двоскатні й односкатні теплиці
 • Промислові теплиці
 • Теплиці по Мітлайдеру
 • Теплиця під індевідуальне замовлення.

Каркас теплиці з полікарбонатом легко збирати своїми руками по інструкції. Профільні труби можливі в диаметрі 20х20, 40х20, 30х30, 57х57 мм. Все залежить від розміру норм норм конструкції.

Як відомо, основна мета теплиці під плівку й полікарбонат – захистити рослини, вразливих до холоду від загибелі. Таким чином, створюється штучне місце для їхнього зростання, адже мікроклімат усередині відрізняється від погоди на вулиці. Фермерські теплиці бувають опалювальні та неопалювані – яку вибрати й визначитися допоможе Леонід Маркович.

Річ у тім, що експерти рекомендують мати в наявності й парники, що опалюються і неопалювані. Так Ви зможете оцінити ефективність зростання культур, зрозумієте, наскільки потрібне штучне опалення такого приміщення. Звичайно ж, неопалюваний варіант буде ідеальний на теплу пору року, плюс така конструкція обійдеться дещо дешевше. Але, важливо розуміти, що якщо є потреба використовувати парник цілий рік, варто все ж таки подбати про наявність опалення.

За конструкцією також буде суттєва відмінність:

Для літніх парників найчастіше не споруджують міцну основу, швидше роблять тимчасову основу, адже до зими її доведеться демонтувати;
для зимових капітальних парників, які можна використовувати цілий рік, варто продумати наявність основи та грамотно розмістити конструкцію.
Однак, не варто забувати, що сучасний ринок пропонує безліч цікавих пропозицій для покупців. Так, інноваційні й при цьому, вже полюбилися клієнтам, теплиці з полікарбонату на відміну від інших аналогів, легко монтуються і легко демонтуються. Це означає, що при необхідності Ви зможете переставити парник на інше місце, без особливих зусиль і праці.

Також такі конструкції мають високу світло пропускну здатність, при тому, що вкрай стійкі до перепаду температур та інших негативних впливів атмосферних факторів. Вони механічно міцні, мають невелику вагу, і що найголовніше – виглядають ефектно, стильно та пристойно. Ви можете замовити теплицю різної форми, розміру, висоти, створюючи умови, які ідеальні для Вашого бізнесу. Зазначимо, що висота теплиці термос дозволяє вирощувати плодові дерева, а це – справді відмінний показник.

0 comments on “Чи варто купувати теплицю? Яка користь від такого придбання?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
  Транспортний портал

  Реклама

  Ми в соцмережах