Де застосовуються сталеві листові профілі


Профільний лист – оздоблювальний та будівельний матеріал металопрокату. В залежності від легуючих домішок виготовляється методами гарячого та холодного прокату через профіле- та листозгинальні верстати. Українське виробниче підприємство SJ Profil Ukraine постачає на внутрішній ринок якісну металопродукцію для різних сфер застосування.

Особливості гнутих металевих профілів

Гнуті металеві профілі є одними з найбільш популярних будматеріалів. З ними можна створювати конструкції будь-яких геометричних форм. Попит на профіль сталевий листовий гнутий викликаний економією часу та ресурсів на конструювання будівельних об’єктів. Його переваги в:

Читайте також:

 • кращій точності геометрії – в профілях відсутні обмеження по довжині; гладка поверхня, а товщина буває різною;
 • простотою обробки – механічну обробку профілів дозволяється проводити як до формування вигинів, так і після;
 • легкістю – вага гнутого металопрокату менше на понад 25 %, ніж зварного;
 • оптимальнішому розподілу сталі по перерізу – це збільшує експлуатаційні властивості виробів.

Економічна вигода від використання профілів зумовлена меншими фінансовими та сировинними витратами, зниженням трудомісткості при виготовленні та зменшенням ваги готових конструкцій.

Вартість гнутих профілів встановлюється, виходячи з розмірів, виду сталі та характеристик. Придбати гнутий металопрокат пропонується в кількох різновидах – профнастил, для дорожніх огороджень, кріплення для створення конструкцій сонячних електростанцій, L, Σ, Z, C, термо- та спецпрофіль, швелер.

Сфери застосування металопрофілю

Лист профільний придатний для подальшого оцинкування, нанесення полімерного покриття, фарби, які значно покращують стійкість та продовжують експлуатаційний термін елементів. Галузі використання сталевих профілів різноманітні. Основна сфера застосування – будівництво. Також беруть листові профілі для:

 • покрівельних заходів та міжповерхових перекриттів;
 • спорудження модульних будівель, складів, ангарів;
 • реконструктивних робіт у приміщеннях;
 • монтажу легких тонкостінних конструкцій.

Металопрофілі стали незмінними матеріалами у судно-, верстато-, вагоно-, автомобілебудуванні. Вони придатні для створення функціональних споруджень у домашньому господарстві.

SJ Profil Ukraine(www.sj-profil.com.ua) виготовляє металеві високоякісні профілі будь-якої складності завдяки впровадженню інноваційних технологій на виробництвах. Оцинкована рулонна сталь обробляється на заводах компанії в Україні, що сприяє швидкому виконанню замовлень.

0 comments on “Де застосовуються сталеві листові профілі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
  Транспортний портал

  Реклама

  Ми в соцмережах