Довговічність дерев’яних будинків. Скільки він прослужить?


 

Яка довговічність сучасних дерев’яних будинків? Що впливає на довговічність таких будівель?

Довговічність дерев’яних будинків. Сьогодні можна оцінити лише на основі досвіду країн, де такі будинки будуються набагато довше, ніж в Україні. Вони мають заслужену репутацію, що означає їх частку в загальному обсязі побудованих будинків.

У Скандинавії, наприклад, частка дерев’яних будинків у загальній кількості приватних  будинків становить 80%. У Німеччині та Австрії ця частка менша, але становить (в окремих регіонах) від 10 до 25%. В Україні частка таких будівель у загальній кількості будинків оцінюється на рівні сліду 3-4%

Читайте також:

Українські компанії, що використовують цю технологію власного виробництва (їх в Україні понад десяток). Більшість своєї продукції направляють на експорт (переважно Німеччина, Австрія, Польща, Словаччина та скандинавські країни), що вимагає отримання відповідних сертифікатів від європейських інститутів. Отримання EAT (Європейського технічного затвердження) або сертифікату Західного інституту контролю якості вимагає використання вимогливого технологічного режиму. У виробництві збірних елементів та використання матеріалів та виробів найвищої якості.

Заводське виробництво

Максимально можливе виготовлення збірних елементів (повноцінні стіни із вставленими віконними рамами, зроблений фасадний шар – за винятком останнього шару штукатурки. Шпаклівка внутрішньої стіни, готова утеплена стеля та панелі даху тощо. У добре обладнаних та обігрітих заводських залах у поєднанні з вищезазначеними сертифікація виробництва, що вимагає постійного контролю якості – це фактори, які мають великий вплив на досягнення максимально можливого параметра “довговічності” для будівель, побудованих за цим методом.

У договорах на будівництво будинків за цією технологією ми даємо гарантію на будівництво на 10 років. Фактична довговічність – при дотриманні технологічного режиму у виробництві та складанні будинків – набагато, значно більша.

Фахверк

Будинки, виготовлені за технологією дерев’яного каркаса в німецькій версії Фахверк  – під назвою «Прусська стіна» в Україні стоять уже кілька сотень років (у Трускавці, наприклад, кілька готелів побудованих саме за такою технологією в прекрасному стані і функціонують досі). У Німеччині найдавніші будинки за цією технологією існують майже 1000 років, і нинішня техніка виготовлення будинків така, як це було століття тому. Звичайно, технологія зазнала технологічних покращень, отримала кращу теплоізоляцію так значних трасформацій, але такий розвиток пішов тільки на користь технології будівництва будинків на основі дерев’яного каркасу

Що б ви не шукали, будь ласка, не бійтеся зв’язатися з нами, ми можемо вам допомогти!

 

0 comments on “Довговічність дерев’яних будинків. Скільки він прослужить?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *







Нові коментарі




    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах