Ремонт авто кузова на СТО


Якщо ви істинний автомобіліст, то знаєте, наскільки болюче сприймається не те що вм’ятина, а й навіть подряпина на тілі вашого автомобіля. Бо саме як своє власне тіло сприймає його той, хто сідає за кермо не лише з примусу – потрібно кудись їхати, – а й заради задоволення. Що робити коли ваше авто потребує ремонт кузова?

Психологи стверджують, що чим більш емоційно ми ставимось до якихось зовнішніх факторів, обставин, тим більше схильні ототожнювати себе з ними. Тому й не дивно, що водій, потрапивши навіть у незначну аварію, відразу хапається за телефон і повідомляє близьким: «Мене вдарили!». Автомобіль у цьому випадку сприймається як продовження свого власного тіла, тому людина при травмуванні кузова переживає справжній біль.
За висновками експертів, чим більше людина цінує своє гарне, дороге авто, тим більшу психологічну травму вона отримує при його пошкодженні. І ця травма не даватиме спокою, доки автомобіль, пройшовши якісний ремонт, знову не засяє як новий. Відчуття комфорту, спокою, задоволення у водіїв великою мірою залежить від стану їхньої машини.

З іншого боку, ті, хто їздять на брудних автомобілях, з подряпаними та вм’ятинами на кузові, з пошкодженими фарами та бамперами, більш схильні створювати аварійні ситуації. І це зрозуміло. Адже байдужість до власного авто переноситься і на чужі автомобілі. То ж будьте обережні, якщо опинились поряд з неохайним, пом’ятим автомобілем, який є проекцією свідомості свого господаря.

Кузовний ремонт – що пропонують спеціалісти

Ремонт кузова автомобіля відноситься до складних і дорогих робіт. Серед причин, які спонукають звернутися в автосервіс, це різноманітні пошкодження машини внаслідок ДТП. Незначні подряпини, вм’ятини створюють благодатне поле для руйнівної дії корозія та іржі. До невідкладних робіт належить не лише видалення вм’ятин без фарбування, яке пропонують нині досвідченні майстри надійних СТО. Не варто зволікати й з ремонтом фар, що особливо актуально восени та взимку – дощі, тумани, короткий світловий день створюють додаткові умови
для скоєння ДТП.

Надійний автосервіс виконує всі основні види кузовного ремонту, використовуючи при цьому, як нові, так і перевірені часом старі технології. Перш, аніж розпочати ремонт вашого авто, спеціалісти обов’язково зроблять діагностику дефектів, яка нині проводиться і за допомогою комп’ютерів.

Відновлення геометрії кузова

Це одна із найскладніших і найбільш відповідальних робіт, яку можна довірити лише професіоналам високого класу. Адже тільки вони можуть якісно виконати весь спектр робіт, які включають рихтування, зварювання, усунення перекосів, виставлення зазорів між кузовними деталями, витяжку лонжеронів, відновлення опорних силових елементів кузова.

Відновлення та ремонт пластикових деталей

Хороша СТО, окрім інших критеріїв якості, перевіряється і тим, наскільки її майстри здатні відновлювати пластику автомобіля, що вигідніше, аніж купівля нової. А це зварювання бамперів, ремонт кріплення дзеркала, ремонт фар. Останнє включає в себе усунення запотівання фар, їхнє полірування, перепаковку, реставрацію, відновлення фар після аварії.

Фарбування та полірування кузова

Весь комплекс робіт, який включає мийку, розбирання авто і т.п., в хорошому автосервісі проводиться в спеціальних боксах, куди не потрапляє бруд та пилюка. Вибір типу фарбування підкаже майстер, в залежності від об’єму та складності робіт. Діагностування за допомогою комп’ютера при локальному фарбуванні допомагає підібрати фарбу, яка максимально відповідає заводській.

Ремонт кузова: як обрати хорошу СТО

Ваше знайомство з автомайстернею починається, зазвичай, із пошуку її в інтернеті. Мінімальний термін роботи на ринку для СТО має складати 3 роки. Серед важливої інформації – висновки експертів цього ринку та відгуки клієнтів.

Оцініть сам веб-ресурс СТО, якість опису ремонтних робіт, що пропонуються. Пам’ятайте, що в хорошій автомайстерні працюють не бариги, а професіонали. Вони порадять вам ті індивідуальні розв’язання проблеми, які при найменшій ціні дадуть максимальний ефект.

Гарантуючи видалення вм’ятин без фарбування у Києві на pdr.com.ua хороший майстер в якійсь ситуації може порадити й інше рішення. Здатність миттєво оцінити проблему і знайти найкращі способи усунення дефекту кузова автомобіля відрізняє професіоналів від любителів.

Зверніть увагу і на те, як виглядають самі працівники автосервісу – наявність чистої уніформи, охайність є однією з ознак відповідального, совісного ставлення од своєї справи.

0 comments on “Ремонт авто кузова на СТО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах