Видобуток газу в Україні «стриманий оптимізм»


Добыча газа в Украине

Видобуток газу в Україні за серпень показала одночасно і спантеличують, а й веселощі надію цифри.
Показники видобутку природного газу в Україні за серпень показали з одного боку, цифри які дещо розчаровують, а з іншого, що вселяють стійкий оптимізм.

Але, про все по порядку.

Так, за серпень видобуток природного газу в Україні впав на 4,7%, до 1,697 млрд м³, в порівнянні з серпнем 2018 року, коли було видобуто 1,781 млрд м.

Читайте також:

Головним винуватцем таких скорочень стало «Укргазвидобування» зменшив видобуток на 7,2% або 93,3 млн м, до 1,205 млрд м. У свою чергу, «Укрнафта», що в минулі роки в основному псувало статистику падінням видобутку, збільшила її на 7,6% або 7,2 млн м³, до 100,9 млн м.

Приватні компанії, які в 2019 році після тривалого скорочення видобутку, стали її нарощувати, на цей раз зберегли в рамках 387,9 млн м.

При цьому слід зазначити, що щодобовий видобуток газу в Україні не змінилася і зберігся на рівні 54,7 млн ​​м³, а за підсумками 8 місяців 2019 видобуток газу збільшився на 1% або 133 млн м³, до 13,885 млрд м.

Що ж, падіння видобутку від «Укргазвидобування» яке дещо зіпсувало статистику, з іншого боку тішить те, що компанії, які не є монополістами, не зменшили виробництво, а «Укрнафта» навпаки — збільшила його.

Адже в минулі роки саме «Укргазвидобування» було основним локомотивом зростання видобутку газу, а «Укрнафта» і приватні компанії розчаровували своїми показниками.

Ну і той факт, що неспішний зростання видобутку зберігається, вселяє надію, що в цьому році буде подолана чергова планка видобутку газу в 21 млрд м³, що є ще однією сходинкою на непростому шляху до енергонезалежності України.

ZLOY ODESSIT

0 comments on “Видобуток газу в Україні «стриманий оптимізм»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах