Володимир Назаренко — депутат Київради від ВО «Свобода» займається здирництвом


Блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко на своєму каналі розповів про те що представник ВО «Свобода» в Київраді Володимир Назаренко займається здирництвом по відношенню до київських забудовників.

«Напередодні виборів активізувались відомі «хлопчики за викликом» з ВО «Свобода». І справа навіть не в тому, що вони комусь з кандидатів складають конкуренцію. Насправді їх рейтинг давно нижче плінтуса. Тому що своїми вчинками вони давно себе опустили на саме дно. А тепер постійно це дно пробивають.» — говорить Ярослав Бондаренко

«Колись парламентська партія скотилась до 1-2-х представників «мажоритарників» в Раді. І тепер просто відробляє різні замовлення, частіше за все – «кошмарить» забудовників, а потім бере відхідні.

Паразитуюча на темі «патріотизму» та націоналізму «Свобода» своїми діями та радикальними криками скоріш досягає протилежного ефекту – мобілізації ватного проросійського лохторату різних «ригів» та ОПЗЖ.

І тому достатньо часто цю партію звинувачували саме в тому що її за гроші використовують проросійські сили для мобілізації свого лохторату.
Це підтверджує наприклад те, що “Свобода” фігурує в амбарній книзі Партії регіонів як сторона, яка 2010 року отримала 200 тис. доларів з обґрунтуванням: “ВО “Свобода” (комісії)”

Моніторингова організація “Детектор медіа” системно фіксувала матеріали з ознаками замовності на користь “Свободи” в новинах проросійського телеканалу “Інтер” Фірташа-Льовочкіна, зокрема й під час парламентської кампанії.

Також  ВО “Свобода” найчастіше замовляло телерекламу на каналах “112 Україна” та “1+1”, а партійці часто з’являлися на каналах, керованих Медведчуком (“112 Україна”, “NewsOne”, “ZIK”).

Раніше я робив декілька матеріалів в яких показував як представник ВО «Свобода» та мер міста Конотоп – Артем Семенихін співпрацював з кандидатом від ОПЗЖ в м. Шостка Володимиром Пилипейко та піарив його в місцевій свободівський газеті.

Також я розповідав як персонаж працює на відомого проросійського «агента впливу» Андрія Деркача.

А ще я неодноразово розповідав про «Свободівця» Ігоря Мирошниченко уся «робота» даного  екс-депутата полягала у здирництві та в тому щоб «кошмарити» столичні будівельні майданчики.

Але сьогодні мова піде не про Мирошниченко, а про його колишнього помічника — Володимира Назаренка який вже перевершив свого колишнього патрона.

Отже Назаренко був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата 7-го скликання “свободівця” Ігоря Мірошниченка.

У 2015 році був обраний до Київради від партії “Свобода” по 106 округу Солом’янського району. Назаренко член постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

На перший погляд все добре, і тільки копнувши трошки глибше маємо зовсім іншу картинку»

Також  Бондаренко повідомив, що «згідно офіційних даних сайту ЦВК  Володимир є тимчасово безробітним.


Проте, дуже цікаво, по перше, за яку діяльність йому спалили 2 автомобіля фольксваген Т5 (показываем фото авто) вартістю 15 000 у.е. а також Ленд Крузер вартістю більше 40 000 у.е. а по друге, звідки у безробітного кошти на автівки, адже за весь 2017 рік згідно деклараціі він отримав аж 4 650 гривень соц.допомоги від держави.

Історія нашого героя офіційно розпочалась в 2015 році з помічника вище згаданого депутата, проте ще раніше, задля підтвердження довіри, Назаренко був кур’єром Свободи, про що засвідчив ще Сергій Лещенко на прес конференцій 19 серпня 2016 році у Києві стосовно «амбарної книги чорної бухгалтерії» Януковича в якій були виявлені виплати партії Свобода у розмірі 200 000 доларів.

Саме тоді, він почав проявляти себе як довірена особа, спроможна виконувати будь яку роботу за брудні кошти.

Згодом Назаренка ставлять «смотрящим» за будівельними майданчиками Солом’янского района, протягуючи його в депутати Київради.

В ті часи, було легше отримати дозволи на будівництво, хоч і не завжди у забудовників було все ідеально. І хто, як не член постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування в особы Назаренка міг не знати де у кого є «питання» з документами.

Користуючись депутатською недоторканістю кмітливий Назаренко почав наїжджати на будівельні майданчики. Багато хто розумів своє становище і просто відкупався.

В інтернеті можна знайти дуже багато цікавої інформації. Наприклад з приводу того як Назаренко стріляв в свого однопартійця в упор декілька разів, що дуже схоже на замах вбивства після того як вони посварились на  після сварки на засіданні постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства. Про те як Назаренко відлупцював посадовця з департаменту містобудування та архітектури КМДА. Та ще багато різної інформації.

Зрозуміло що ці злочинні дії Назаренка які чомусь крутяться навколо держструктур які опікуються будівельною галуззю в Києві викликають дуже багато питань. Тому я звертаюсь до тих хто зіштовхнувся з подібними діями Назаренка надати будь яку інформацію. Треба виводити на чисту воду це злочинне угрупування.

Я в жодному разі не сумніваюсь, що є багато справжніх патріотів та добровольців в лавах ВО «Свобода», яких можуть використовувати в «темну» такі як Назаренко. Тому маю надію що мій матеріал відкриє очі адекватним людям та вони зроблять свої висновки.» — підсумовує блогер

Докладніше на відео Ярослава Бондаренка:

 

0 comments on “Володимир Назаренко — депутат Київради від ВО «Свобода» займається здирництвом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах