Акція на готові шафи від виробника в Києві


Швидко умеблювати квартиру можна, вибравши потрібні меблі серед вже готових моделей. Українська компанія «Меблі-ПВМ» вже понад 20 років виготовляє надійні та зручні шафи. Зараз цей виробник пропонує готові шафи зі знижками до 50%.

Купуючи акційну модель, ви отримаєте якісні меблі з безпечних матеріалів. На додачу готова шафа-купе від «Меблі-ПВМ» – це можливість отримати функціональні меблі за напрочуд вигідною ціною.

Шафа з розкладними дверима від «Меблі-ПВМ»

Готові шафи виробництва «Меблі-ПВМ» для дому та офісу

Готові шафи цього виробника мають висоту 240 см, завдяки чому простір у передпокої та кімнатах використовується максимально ефективно. Ширина цих виробів коливається в межах 140-190 см, що дає змогу вибрати відповідну вашим потребам і розмірам приміщення шафу.

Читайте також:

Шафи виробництва «Меблі-ПВМ» чудово вписуються в більшість інтер’єрів, оскільки їхній дизайн є доволі універсальним. Такі меблі будуть мати сучасний вигляд протягом багатьох років. Асортимент компанії містить:

  • шафи-купе, а також шафи з розпашними та розкладними дверима;
  • вироби з однотонними глянцевими панелями, імітацією під дерево та дзеркальними вставками;
  • шафи для передпокою, спальні, вітальні, а також для офісних приміщень.

Усі шафи від «Меблі-ПВМ» можна побачити та придбати в їхніх салонах-магазинах у ТЦ 4ROOM або ТЦ «Даринок». Замовити готові шафи також можна на сайті компанії всього за кілька хвилин – достатньо вибрати потрібну модель, натиснути кнопку «Замовити», вказати ім’я та контактний номер телефону й підтвердити замовлення.

Переваги купівлі готових шаф у «Меблі-ПВМ»

Компанія використовує для виробництва шаф лише міцні та екологічно безпечні матеріали. Значна увага приділяється вибору фурнітури, адже саме вона визначає зручність користування шафою. «Меблі-ПВМ» працюють з перевіреними зарубіжними та вітчизняними виробниками фурнітури, завдяки чому дверцята та шухляди в їхніх шафах відкриваються та закриваються легко й беззвучно.

Шафа-купе від «Меблі-ПВМ»

Вибираючи готову шафу, ви можете встановити її вдома чи в офісі вже в день покупки. Багаторічний досвід виготовлення різноманітних шаф дозволяє компанії «Меблі-ПВМ» пропонувати вам оптимальне внутрішнє наповнення готових моделей. Переважна кількість варіантів поєднує полиці та відділення зі штангами для розміщення одягу на вішаках. Готові шафи виробництва «Меблі-ПВМ» втілюють найбільш функціональні та популярні комбінації відділень для одягу та взуття. У разі, якщо ви не знайдете серед готових виробів потрібну модель, ви можете замовити в цій компанії шафу за індивідуальним проєктом.

0 comments on “Акція на готові шафи від виробника в Києві

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах