Битва забудовників: Столар за домовленістю з Галатерніком видавлює Зубика з Одеси перед атакою в Києві


Гряде велика битва забудовників. Спонсор «Перемоги Пальчевського» Вадим Столар ополчився на «Інтергал-Буд» Володимира Зубика, який піднявся на нафтотрафіку «Лівели».

Столар вже домовився про великий переділ в Одесі з оточенням Геннадія Труханова. Два тіньових мера — Одеси і Києва Володимир Галатерник і Вадим Столар погодили видавлювання Зубика із забудови ЖК La Mer через суди і активістів.

Це йде в руслі передвиборної агітації проти прибережної забудови, яку веде ОПЗЖ. У списку партії до облради на чолі з Вадимом Рабіновичем Столар знову викупив квоту Рабіновича, як і на парламентських виборах 2019 року.

Читайте також:

 

Міську команду курирує Тетяна Плачкова, яка пройшла до парламенту за квотою Столара. Її рухали на мера, але пішов екс-губернатор Микола Скорик від Сергія Льовочкіна.

Плачкова — цивільна дружина Олексія Горового. Брати Юрій і Олексій Горові з Одеси розставили своїх людей на всіх щаблях архітектурної інспекції. В Одесі у них все вирішувала Олена Айхель.

Через Горових намагалися ліквідувати ДАБІ і зробити три органи замість одного. Зараз Горові повертають свій вплив. Галатернік тісно пов ‘язаний з обома: разом з одним із братів він запалював на весіллі в Сен-Тропе, де Андрій Богдан провів День Незалежності-2019.

Одеса — це пробний камінь стійкості Зубика. Столара цікавить столичний бізнес-центр М8 на вулиці Московській у колишньому фасадному корпусі «Арсеналу», який примикає до приміщення, яке він викупив у Максима Микитася і Дмитра Федотенка минулого року.

 

Другий об ‘єкт — це забудова території ДП «Київський автомобільний ремонтний завод». Там теж сидить Зубик, хоче Столар.

Зубик терміново кинувся до Зе-команди з пропозицією зробити їх центральний партійний офіс в М8. Але Столару теж є, що запропонувати. Його останні торги були успішними — віце-мера Києва Володимира Слончака, який поскандалив з поліцією в автомобілі п ‘яненької родички Столара Людмили Костенко, визнано невинним.

0 comments on “Битва забудовників: Столар за домовленістю з Галатерніком видавлює Зубика з Одеси перед атакою в Києві

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах