Фасадні роботи. Що треба знати


Фасад — від італійського «особа» або як його ще називають — екстер’єр. Саме він відповідають за лицьову частину будівлі і перше враження ваших гостей. Правильно продуманий план і дизайн зроблять будинок центром уваги будь-якого перехожого.

Види фасаду

Існує безліч різних підвидів, кожен з яких відповідає за певну класифікацію.

Наприклад, по виду конструкцій фасади ділять на:

● Мокрі — зводяться з використанням розводяться рідиною сумішей. Але менш стійкі до різних змін клімату.

● Сухі — виготовлені без використання спеціальних розчинів і клею. Всі складові кріпляться на саморізи, цвяхи і подібні елементи.

Також, важливо визначити фасад по конструктивному якості:

● Цегла або камінь  

● Бетон або монолітні конструкції

● Навісні конструкції з вентиляцією

● Світлопрозорі

● Медіафасади

Всі ці складові визначаються на етапі створення плану будинку. Необхідно правильно все розрахувати, адже варто враховувати, що мокрий фасад буде набагато важче ніж сухий.

Читайте також:

Вибираючи матеріал не варто забувати про вплив кліматі і додаткового догляду за завершення робіт. Щоб не помилитися з вибором і продовжити термін служби будівлі необхідно найняти фахівця, які зважить всі за і проти.

Фасадні роботи

І ось, коли будівля зведена, а всі нюанси прораховані можна приступати до зовнішнього оздоблення. Фасадні роботи можна поділити на 4 основних етапи і варто відзначити, що це не та робота, де можна впорається самостійно. Для початку знадобиться команда робочих, які як ніхто розбираються у всіх процесах.

 1. Підготовка стін
  Стіни зведені, вікна та двері встановлені, змонтований водовідведення — можна приступати до підготовки стін. Необхідно зачистити їх від залишків фарби і обробити протигрибковим розчином.
 2. Шпаклювання
  На поверхню наноситься спеціальна фасадна шпаклівка, яка використовується під водно-дисперсійні матеріали.

Іншими словами — вирівнювання стін.

 1. Грунтування
  Невід’ємний процес, який дозволяє: підвищити зчеплення стіни з красітельние матеріалом, знижує пористість, захищає від попадання вологи і зменшує витрату фарби.
 2. Фарбування
  Завершальний етап, коли стіни покриваються спеціальними фарбами. І звестковие, масляні, силікатні, алкідні, емалеві, водоемульсійні — всі вони відрізняються рядом характеристик. Паропроникність, стійкість до бруду, водопроникність, міцність, стійкість до атмосферних і біологічних впливів.

Вартість

Звичайно, не варто і говорити, що фасадні роботи справа не з легких, а сам процес досить копіткий і хвилюючий. За рахунок своєї складності ще й дуже дорогий.

Фасад повинен бути не тільки красивим, але і служити при цьому багато років без нарікань, бути стійким до різних зовнішніх впливів і перепадів температур. Всього цього можна досягти дотримуючись правильної технології з використанням якісних матеріалів.

Більшість будівельних фірм пропонують послугу «фасад під ключ». Вона дозволяє продумати всі нюанси заздалегідь і спланувати бюджет з точністю до копійки. Це дуже зручно, особливо, якщо ви обмежені в часі і не можете стежити за всіма процесами самостійно. але і вартість таких фасадних робіт в Києві буде набагато вище.

nadbud.com.ua

0 comments on “Фасадні роботи. Що треба знати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
  Транспортний портал

  Реклама

  Ми в соцмережах