Протипожежні перегородки: головні особливості конструкції


Система пожежної безпеки включає безліч важливих елементів. Тут і коректне поводження з різним обладнанням, і правильне зберігання горючих матеріалів. Окремо варто згадати про вимоги до особливостей будівель. Кожен об’єкт не може бути введений в експлуатацію після будівництва або реконструкції, якщо він не отримав позитивного висновку відповідної служби. Органи нагляду повинні вивчити кількість і розташування вогнетривких перегородок, пожежостійких дверей та шляхів евакуації.

У цій статті ми поговоримо про такі елементи, як алюмінієві протипожежні перегородки та вогнетривкі вітражі. Також ви дізнаєтеся, що собою представляють вогнестійкі перегородки в принципі. А купити ці конструкції в Україні можна через каталог Cortez. Причому ціна на пожежостійкі перегородки буде доступною.

Вогнестійкі перешкоди: цегляні, каркасні, алюмінієві протипожежні перегородки

Пожежостійкою перегородкою є елемент будівлі, візуально схожий на звичайну стіну або на вітраж (залежно від конструкції та дизайну будівлі). Головною особливістю споруди є наявність класу вогнестійкості та спосіб її розташування. Така вогнетривка конструкція є перепоною для поширення вогню по одному поверсі. Вона монтується від стелі до підлоги і її вага спирається на перекриття, а далі – на фундамент.

Вогнестійка перегородка може бути виготовлена ​​з цегляної кладки та металевого каркаса з негорючою ізоляцією всередині. Це насправді практично, але займає досить багато місця. Окремо стоять алюмінієві протипожежні перегородки. Вони, як правило, включають блоки багатошарового вогнетривкого скла. Серед переваг:

  • компактні розміри;
  • швидкий та простий монтаж;
  • ефективність блокування вогню та диму (але не теплового випромінювання).

Найчастіше пожежостійкі перегородки з алюмінію та скла використовуються в офісних будівлях та торгівельно-розважальних центрах.

Купити вогнетривкі вітражі та пожежостійкі перегородки Cortez в Україні

Пожежностійкі перешкоди, такі як алюмінієві протипожежні перегородки або вогнетривкі стіни з інших матеріалів можна вигідніше купити прямо від виробника. Наприклад, компанія Cortez пропонує добрий вибір подібної продукції. На сайті дуже хороша ціна на вогнетривкі вітражі та вогнестійкі перегородки з дверима. Простота конструкції дозволяє монтувати протипожежні перешкоди різних розмірів.

0 comments on “Протипожежні перегородки: головні особливості конструкції

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах