Ігор Молоток — кошти для учасників АТО на придбання житла виділяти однозначно треба


Игорь Молоток

«Сьогодні відбулось засідання Бюджетного комітету.

Основні питання, над якими працювали, стосувались перерозподілу видатків державного бюджету та змін до Бюджетного кодексу щодо джерел формування державного дорожнього фонду, Запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування, державної підтримки кінематографії і т. ін.» — пише в своєму блозі народний депутат, член Бюджетного комітету Ігор Молоток.

Читайте також:

«Висловив ряд принципових зауважень до деяких рішень. Зокрема, що стосується джерел формування дорожнього фонду, то цей законопроект вкрай важливо синхронізувати з базовим законопроектом (1047), який стосується здійснення габаритно-вагового контролю. Маєш перегруз – сплати штраф на ремонт дороги, яку руйнуєш.

Підтримую середньострокове бюджетне планування, але автори законопроекту погодились, що він вимагає доопрацювання. Мінфін має забезпечити перехід до планування держбюджету не на рік, а як мінімум на три роки.

До речі, в ЄС бюджет затверджується на 7 років.

Щодо виділення коштів для внутрішньо переміщених осіб-учасників АТО на придбання житла, то моя думка така: виділяти їх однозначно треба, при цьому створивши електронний реєстр отримувачів такого житла і детально опрацювавши механізм надання відповідної допомоги.»

0 comments on “Ігор Молоток — кошти для учасників АТО на придбання житла виділяти однозначно треба

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *







Нові коментарі




    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах