Керамзитобетон — це альтернатива деревині та композиту


Оздоблення зовнішніх підлог, альтанок та терас повинно не тільки відповідати естетичним цінностям, але й бути міцним та стійким до різних погодних умов. Плитка для підлоги з керамзитобетону відмінно відповідає цим критеріям. Волога, мороз і суворе сонце є найбільшим випробуванням на міцність підлоги поза будівлею

Влаштовуючи свій балкон, сад або плануючи модернізацію або розширення тераси – слід керуватися естетичними цінностями, довговічністю, стійкістю матеріалів до суворих погодних умов, простотою монтажу та ціною. Є матеріал, який здатний узгодити всі вказівки і радувати око власників протягом багатьох років.

 

Естетичні цінності

Плитка для підлоги з бетонну імітує зовнішній вигляд справжніх дощок. Деревина є позачасовою, красивою і підходить для більшості об’єктів облаштування. І не має значення, садок чи тераса є мінімалістичним чи традиційним, класичним. Деревобетонні залізобетонні дошки – найкраща альтернатива для тих, хто любить красиву, але дуже вимогливу деревину. Натуральну деревину необхідно регулярно просочувати і, безумовно, її не можна назвати стійкою і довговічною. Деревина погано переносить вплив вологи і морозу (набрякає і м’якшає), а також не любить суворе сонце (в’яне і тріскає).

Читайте також:

Керамзитобетонна плитка чудово імітує справжню структуру, природні тіні та колір дерева. Ґудзи та сучки, видимі на їхній поверхні, нагадують справжню терасову дошку. Великою перевагою вибору такого матеріалу є довговічність, легкість в чищенні (їх можна помити мийкою ​​під тиском) і не турбуватися про стан підлоги – незалежно від проходження часу і впливу шкідливих зовнішніх факторів.

Крім того, тверда і стійка підлога також дає необмежені можливості в облаштуванні терас. На глиняну бетонну підлогу можна поставити важкі предмети – меблі, вазони для квітів, великі решітки – не турбуючись про пошкодження підлоги. Крім того, це чудове рішення для людей з підходом до ЕКО. Керамзитобетонна плитка на 100% екологічна.

Види дерев’яного керамзитобетону

Залежно від індивідуальних переваг, ви можете вибрати плитку в сільському варіанті , тобто імітуючи спеціально витримані дошки підлоги або класичні , які характеризуються позачасовою універсальністю. Плитки надзвичайно прості в чищенні, вони не вимагають використання дорогих методів захисту своїх поверхонь. Підлога з дерев’яного керамзитобетону не потрібно консервувати фунгіцидами та спеціалізованими захисними препаратами.

Додатковою перевагою є те, що влітку вона не нагрівається, як дерево та кам’яні вироби. Завдяки тому, що керамзитобетон належить до т. зв теплого бетону – прогулянка без взуття буде комфортною і приємною, незалежно від того, спекотно на вулиці чи прохолодний вечір. Такий матеріал також не стає привабливим гніздовим середовищем для різних комах та шкідників, які мешкають у парках, полях та садах.

Нерівна текстура плитки виглядає як поперечний переріз справжньої дошки для підлоги. Плитка для тераси з керамзитобетону – це чудове рішення, яке слід враховувати при будівництві будинку та модернізації саду, тераси та інших відкритих приміщень. Цей все більш популярний матеріал має практично однакові переваги і повинен відповідати вимогам людей, які хочуть довговічного, дешевого, красивого та інноваційного садового підлогового покриття. Доріжки та алеї також можна прокладати такою плиткою.

Керамзитобетон легко ріжеться і надзвичайно швидко укладається , що гарантує практично необмежені можливості в облаштуванні зовнішнього простору. Підлога також забезпечує хороше зчеплення і не створює ризику ковзання, навіть коли йде дощ.

В інтер’єрах дуже популярні підлогові панелі хорошої якості або ПВХ плитки, що імітують дошку. Зовні найкращим рішенням є використання керамзиту, що нагадує деревину, що нагадує справжню, благородну деревину. Люди, у яких немає саду, також можуть насолоджуватися чудовим і тривалим ефектом дерев’яної підлоги, використовуючи керамзит на балконі.

Що таке керамзитобетон?

Керамзит – надзвичайно міцний і досить універсальний будівельний матеріал, до цих пір найчастіше використовується практично під час будь-якого будівництва. Завдяки властивостям та незнищенності керамзиту він виявився чудовим матеріалом, який може служити зовнішньою підлогою – стійкий до частого використання, часу та зовнішніх умов.

Керамзитобетон надзвичайно легкий, він не вбирає вологу, морозостійкий, пригнічує звуки, стійкий до вогню і витримує дуже високі негативні температури, стійкий до ультрафіолетового впливу . Всі ці властивості роблять його найкращою та найбільш економічною ідеєю для естетичного облаштування алеї, тераси, альтанки та балкона. Додавши до цієї виняткової простоти монтажу, ви отримуєте економну, просту у обслуговуванні підлогу, яка прослужить довгі роки. Всі фізичні властивості цього матеріалу свідчать про те, що він є найкращим матеріалом для підлоги на вентильованих терасах, алеях, балконах та інших зовнішніх поверхнях

0 comments on “Керамзитобетон — це альтернатива деревині та композиту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах