Які причини можуть спричинити пошкодження натяжних стель?


Натяжні стелі достатньо міцні та довговічні, через що встановити їх вирішує чимало власників квартир та будинків. Проте, якщо поводитися з конструкцією без належної акуратності, делікатні матеріали можуть пошкодитися. Зіткнення з гострими предметами, докладання надмірних зусиль і застосування агресивних засобів при очищенні, контакт із вогнем – всі ці фактори негативно відображаються на вигляді та властивостях покриття. Також іноді проблеми (провисання, від’єднання від каркаса) може спровокувати неправильний монтаж – тому уже при замовленні варто обрати компанію, яка надає гарантію на встановлення натяжних стель. Більшість дефектів цілком можливо виправити – професійний ремонт натяжної стелі допоможе відновити покриття, аби воно ще довго прослужило мешканцям оселі.

Коли із пошкодженнями можна справитися своїми силами?

Звертатися до майстра не обов’язково, якщо:

  • Наявні порізи до 10 см. Їх можна обережно заклеїти скотчем. Якщо це глянцеве полотно, смужка клейкої стрічки буде практично непомітною.
  • Є розриви до 2 см. Прибрати їх вдасться, наклавши латку з залишків матеріалу після монтажу за допомогою будівельного клею.
  • Плями, які не виводяться, приховуються за спеціальними наклейками – вони не тільки закриють собою забруднення, а й видозмінять дизайн стелі. На брудну ділянку тканинної стелі можна нанести малюнок латексною або акриловою фарбою.

ICMORUQGn9mMrCHQNdqOsaRHLJsoDR7Zl8A0QhcOjXBL-0Bd_XFk5YjJEdz2ZE33xnBCNCrJP8IR-D2f7DlFdX1OSHp6hHfBNpWbAPRnIjMInWuIryNj2U_nkXz9AJOJO_vTb0IXhL7Gb6GRTtgFQ7I

Суттєвіші ушкодження вже вимагають участі спеціалістів у їх виправленні. Спроби самостійного ремонту у таких випадках можуть призвести до повного виходу конструкції із ладу та необхідності у заміні покриття.

У яких ситуаціях доречно звертатися до професіоналів, щоб полагодити натяжні стелі?

Коли проблеми викликані неправильним встановленням, монтажники виправлять їх, встановивши полотно уже за правильною технологією.

Порізи та розриви, розташовані не далі 15 см від багета, прибираються просто – ПВХ плівка знімається з каркаса, відрізається по довжині й захоплюють ділянку з порізом. Потім полотно знову нагрівають, натягують та заправляють в багет.

Плавлення навколо світильників, викликані їх надмірним нагріванням, приховують за спеціальними накладками. Накладки також захистять покриття надалі від впливу перегрівання.

Іноді підсвічування потребує ремонту або заміни. Найкраще звернутися за допомогою до майстрів, особливо, якщо стеля відзначається складною організацією освітлення: «парящі стелі», «зоряне небо», приховане за полотном підсвічування. Без спеціальних інструментів, знань та навичок, а також елементів (світлодіодна стрічка, лампи й т.д.) навряд чи вийде налагодити світло. Часто непрофесійні дії не тільки закінчуються невдачею, а й супроводжуються новими пошкодженнями, наприклад, коли зачепити гострим інструментом ділянку в точці монтажу.

bvmUK5yEw58nV2z09WrdQITqmLwocbJ1-LMHmI3sT70svPW_ZhqflD9SK_btRuWUAhEF1l1Df8jX0ZnWJReSAWDW_LBX850BthReumgGqAIADTlOuKZAE_-KZ2u1Q0MZ8GIiYZYlQH5UpA7z7YuaX2g

Після заливання зверху зі стель, зроблених з плівки, зливають воду, відкріпивши один з кутів, ретельно просушують матеріал і перекриття, й потім заново монтують полотно у каркасі, розігрівши тепловою гарматою. При цьому здійснюється перевірка, чи немає дрібних дірок – якщо їх своєчасно не відремонтувати, отвір може збільшитися.

У деяких ситуаціях полагодити покриття неможливо. Значні розриви та порізи, зокрема, по шву, тріщини від впливу низьких температур, плавлення великої ділянки після пожежі – за всіх цих обставин раціонально демонтувати невиправно пошкоджену конструкцію та замовити натяжні стелі з дизайном, який буде вписуватися в інтер’єр.

0 comments on “Які причини можуть спричинити пошкодження натяжних стель?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах