З чого почати ремонт квартири?


Для багатьох ремонт квартири асоціюється зі «стихійним лихом»: розруха, «гори» сміття, нерви, фінансові вкладення, сила-силенна витраченого часу, непорозуміння, розбіжності і сварки. Але навіть такий, досить складний і нелегкий, праця може приносити радість, задоволення. Варто лише цього дуже сильно хотіти, морально налаштуватися і дотримуватися строгий порядок дій, який ми Вам і розкриємо.

З чого почати ремонт в квартирі часто таким питанням задаються люди, які самі прагнуть перетворити своє житло, вдихнути в нього нове життя. Адже коли Ви звертаєтеся за допомогою до «майстрам своєї справи», то це питання відпадає автоматично. Хочеться підкреслити одну важливу деталь: якщо Ви вирішили вантаж ремонту перекласти на фахівців, то краще вибрати невелику бригаду з двох-трьох чоловік, яка зробить всю роботу комплексно. Запитайте: «Чому?». Відповідь проста — це займе на багато менше часу, з високою якістю роботи, також є можливість отримати додаткові знижки плюс до всього післяремонтне обслуговування. У разі браку у Вас буде з кого «запитати» за ремонт квартир.

Але вибравши варіант під номером два, тобто самостійний ремонт Вам неодмінно потрібно буде шукати відповідь на поширене питання — початок ремонту в квартирі з чого почати. Звичайно ж скільки людей — скільки і думок, всі думають по-різному, роблять так, як вважають за потрібне.

Читайте також:

Ось і настав, той довгоочікуваний момент, під назвою «ремонт». З чого почати ремонт квартири, щоб «не зазнати краху» на цьому життєвому відрізки часу? На жаль, бюджетна сторона, а також інші обставини часто диктують свої правила. Ось і ремонт може бути локальний або масштабний, тобто все і відразу. У першому випадку більше мінусів, ніж плюсів, а саме одні і ті ж дії доведеться повторювати кожного разу, в кожній кімнаті, так як з масштабним ремонтом все набагато простіше (наприклад, зробили демонтаж, заодно змінили всі комунікації, вирівняли стіни і так далі ); наступним негативним моментом є сміття, який буде розноситься по кімнатах, де не йдуть ремонтні роботи.

Ремонт квартири своїми руками — цікавить всіх. А починати потрібно з обговорення дизайну. Зараз багато креативних ідей в самих господарів, в інтернеті, літературних видавництвах, але раптом Ви нічого не знайшли потрібного, то дизайнер в наш час не рідкісна професія і Ви завжди можете звернутися до нього за допомогою. Вирішивши таке серйозне питання можете сміливо рухатися далі, до своєї мети.

Етапи ремонту

 1. Перший етап не є нововведенням і чимось не знайомим для Вас, це так звана «глобальна підготовка». Вона включає в себе демонтажні роботи, а саме: зняття шпалер і штукатурки, побілки, підлогового покриття, дверних блоків, також можливий демонтаж перегородок, старих комунікацій. Тут радимо бути ретельними, уважними, щоб на остаточному етапі не виникла потреба переробляти багато заново.
 2. Другим етап на Вашому шляху буде заміна склопакетів. Звичайно ж цю роботу виконуватимуть фахівці, Ваша роль на цьому етапі зведеться до допомоги при демонтажі віконних блоків, який є дуже брудною справою. Щоб зберегти в цілості нові вікна і підвіконня, закрийте їх товстою поліетиленовою плівкою.
 3. Етап під номером три включатиме в себе зміну всієї непридатною комунікації (заміна або установка радіаторів опалення, розводка електрокабелів, слабкострумових проводів, таких як інтернет, телефон та інші). Цей етап є найбільш відповідальним. Рекомендується відразу зробити розмітку виведення розеток, вимикачів. На кухні, у ванній кімнаті насамперед зробіть розводку труб тільки після цього займіться прокладкою електропроводки.
  Не забудьте намалювати схему електропроводки, адже вона Вам неодмінно знадобиться в подальших роботах (щоб уникнути випадкового потрапляння в місці, де проходить кабель).
 4. Четвертий етап — монтаж конструкцій. Саме на цьому етапі Ви можете спорудити ніші, гіпсокартонні стелі, також всілякі арки, перегородки, якщо такі роботи входять в Ваші дизайнерські плани.
 5. П’ятий етап, який вселяє надію на швидке закінчення ремонту, має на увазі всі роботи, пов’язані з вирівнювання стель, стін, повний. Це і штукатурні роботи, і стяжка-вирівнювання підлог. Тут потрібно вивчити багато матеріалів, для очікуваного результату.

Завершальним етапом будуть опоряджувальні роботи. В першу чергу фарбуються стелі і все наявні декоративні елементи приміщення. Коли готові стелю і стіни можна сміливо переходити до укладання підлогового покриття (лінолеум, плитка, паркет). Тільки після цих робіт Ви можете ставити міжкімнатні двері і лише потім можна встановлювати плінтуса.

Ось і відповідь на питання, що задається багатьма. Як бачите, немає нічого складного, головне не покласти спочатку плитку, а потім проводити роботи з вирівнювання стін або ж прошпаклевать стіни, а потім довбати їх і прокладати проводку. Тут слід додержіваться звичайної логіки і послідовності робіт. І все Вам вдасться!

0 comments on “З чого почати ремонт квартири?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.Нові коментарі
  Транспортний портал

  Реклама

  Ми в соцмережах