«Ремонтний» питання: чи варто наймати фахівців?


Практично кожен з нас хоча б раз у житті стикається з необхідністю зробити ремонт в будинку або квартирі. І тут же виникає питання: братися за нього самостійно або довірити виконання роботи фахівцям? У кожного з цих варіантів є свої переваги і недоліки. Важливо розібратися, що виявиться вигіднішим.
Ремонт своїми руками: чим ви ризикуєте?

Якщо досвід виконання ремонтних робіт є, а мова йде про банальне переклеюванні шпалер і укладанні лінолеуму, то без роздумів можете приступати до роботи. Це не той випадок, коли варто звертатися до майстрів — за їхні послуги ви заплатите дорого. Тим часом, майже такого ж результату ви зможете домогтися самостійно, витративши небагато часу, але заощадивши гроші.

Читайте також:

Коли мова йде про виконання більш складних ремонтних робіт, пов’язаних з укладанням плитки, паркету або ламінату, пристроєм підвісних стель, оштукатурюванням стін і обшивкою їх гіпсокартоном, то варто тверезо оцінити власні сили. Безумовно, щось ви зможете виконати самостійно. Але потрібно бути професіоналом, щоб поміняти труби і сантехніку, зробити штроблення стін і прокласти нову проводку, встановити двері. Імовірність того, що ви помилитеся або не впораєтеся з поставленими завданнями, велика. І якщо це станеться, можна не тільки зіпсувати дорогі будматеріали, а й потрапити в неприємну ситуацію. Наприклад, знеструмити під’їзд або ж залити сусідів окропом. Одним словом, такий ремонт буде коштувати чимало, і мова не тільки про гроші.

Ремонт «під ключ»: переваги і недоліки

Найбільший «мінус» такого рішення — необхідність платити, і багато. Гроші доведеться викладати за кожну дрібницю — від зайвого шурупа в стіні до видалення старих шпалер. Тобто за роботу, з якої ви б і самі впоралися. Щоб скоротити витрати, варто замовити ремонт «під ключ», коли незалежно від обсягу робіт обмовляється певна сума, і вона не може бути перевищена.

До переваг ремонту, який виконують фахівці, варто віднести:

  • якість роботи;
  • використання професійного інструменту;
  • оперативність.
  • Досвідчені майстри допоможуть з вибором будматеріалів та розкажуть, на чому можна заощадити без втрати в якості.

Якщо ремонт замовляється в фірмі  то можна розраховувати на придбання фарби та ламінату за оптовими цінами. Крім того, компанії, що спеціалізуються на ремонті, надають гарантії на всі види робіт. Ну, і головний «плюс»: якщо шпалери виявилися наклеєні нерівно, а плитка відвалилася, то майстер зобов’язаний це виправити за свій рахунок.

0 comments on “«Ремонтний» питання: чи варто наймати фахівців?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах