Зонування кімнат: способи та правила


Не завжди єдина площа зручна. Буває, для комфорту її потрібно розділити: виділити спальне місце в однокімнатній квартирі, розмежувати кухню, оформити одну дитячу на двох. Компанія Remontuem надає послуги з ремонту квартир у Тернополі будь якої складності.

Тепер по порядку.

Перегородка для зонування

Їх безліч, на будь-який смак та концепцію інтер’єру:

  • Двері-купе

Зроблені зі скла пропускають природне світло. Для більшої самотності вибирайте матові.

  • Стелажі

Наскрізні здаються легшими, але в невеликих приміщеннях їх краще уникати.

  • Ширми

З тканини, дерева та пластику вони естетичні та мобільні! А через непотрібність просто можуть бути засунуті в дальній кут.

  • Стіни

Це фіксована будова із гіпсокартону чи цегли. На цегляну можна повісити телевізор або полиці.

  • Фіранки

Найчастіше застосовуються з метою створення затишної атмосфери відпочинку. Тюльові надають легкості, непрозорі надійно приховують від зайвих очей. Красиві штори з намистин або ниток.

  • Подіум

Навіть невисокий дасть відчуття індивідуального майданчика. А сховатися допоможе додаткова перешкода, що зонує.

  • Меблі

Великий диван чи барна стійка вже самі собою служать розмежувачами. Відрізняються від інших абсолютною функціональністю.

  • Верхній рівень

Актуально при високих стелях. Нетривіальне ложе над головою – це і усамітнення, і економія корисної площі.

Ще можна зонувати грою відтінків та фактур, килимами, колонами та навіть живою природою: підлоговими рослинами та акваріумами!

Запам’ятайте: витягнуте завжди ділять упоперек, а квадратне – вздовж!
Важливо, щоб приміщення, що розділялися, виглядали гармонійно і разом, і окремо. Як цього досягти, розповідаємо нижче.

Зонування кімнати на спальню

Стане справжнім порятунком в однокімнатній квартирі чи студії. Навіть малі метри реально перетворити на вітальню або їдальню із затишною ізольованою спаленкою. І найвдаліше її сховають портьєри, ширма, напівпрозорі купейні дверцята. Можна поєднувати з подіумом чи оригінальним колірним рішенням.

Відокремлення зони сну може знадобитися і масштабного житла. Наприклад, багато хто вирішує обладнати в спальні кабінет або вбиральню. У другій доречно встановити скляні двері-купе. А для роботи не завадить містка шафа з осередками або та ж розсувна конструкція для шумоізоляції.

Обов’язково варто врахувати, де потрібне вікно, а де їм можна пожертвувати. Так у варіанті «вітальня-спальня» віконце краще залишити останньою. А в «кабінеті-спальні» природне освітлення потрібне для праці.

Зонування кімнати на вітальню

Де часто хочеться передбачити місце для сімейних посиденьок та перегляду кіно? Коли залу як такого в будинку немає, то кухня чудово зіграє його роль. Якщо після встановлення гарнітура і столу залишилося містечко для м’яких меблів (хоч пари крісел), то, залежно від метражу, для розмежування можна застосувати меблі (диванчик, барну стійку), декоративну стіну або стелаж.

Інсоляція бажана в галузі готування та прийому їжі.

Зонування дитячої

Це для дитини і спальня, і ігрова, і кабінет. Тут слід особливо ретельно продумати меблювання та функціонал. У віконця логічніше розмістити все для навчання та ігор: стіл зі стільцем, килим, книжкові полички та відділення для іграшок. У глибині — ліжко та шафа. Частина стіни можна віддати шведській стіні — потрібний винахід. Тут поширений поділ за допомогою тематичного кольорового оформлення, етажерки або подіуму.
Дитячий для двох підійде стелаж, ширма, суцільна, мереживна, рейкова загородка або додатковий ярус ліжка.
Тут все залежить від статі дітей, віку, характерів та переваг

0 comments on “Зонування кімнат: способи та правила

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *







Нові коментарі




    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах