Чому затребуваний металопрокат?


Сьогодні людина створила дуже багато технологічних благ для спрощення життя. Звичні, на перший погляд речі, які оточують нас навколо, створені за допомогою металопрокату. Ці деталі застосовуються практично у всіх сферах, діяльність яких пов’язана з будівництвом.

Кожна деталь проходить свій етап розробки. Спочатку здійснюється прокатка на станах, надається форма, нарізка. Це стосується всього — арматури, труб, швелера, листа, смуги І.Д.

Різновиди металопрокату

Розрізняють три основних типи прокатних виробів:

 

Читайте також:

 1. Чорний прокат включає вироби з таких матеріалів, як чавун і сталь;
 2. Кольоровий металопрокат виробляється з олова, золота, срібла, міді, а також їх сплавів. Він широко застосовується в машинобудуванні, електроенергетиці, авіації;
 3. Третій вид — це нержавіючий прокат, він виходить в процесі змішування стали з іншими сплавами.
  Арматура як вид чорного металопрокату

Арматура на ринку продажів є одним з найбільш затребуваних товарів. Це пов’язано з великими функціями застосування. Найчастіше її застосовують при зведенні конструкцій і при роботі з бетоном. Вона підсилює міцність останнього на розтягнення.

Купити арматуру в Києві можна, звернувшись в компанію «Стиллар». У цій компанії представлені стрижні сортового класу, виготовлені гарячекатаний процесом, від чого підвищується міцність, гнучкість виробів. Для максимальної міцності можливе використання холодної витяжки. Випускають в продаж такі прути різного діаметру і довжини.

Застосовується арматура для всіх видів залізобетонних конструкцій. За фізичними показниками арматуру підрозділяють на класи, так покупець може орієнтуватися, для чого саме вона призначена.

Що таке куточок?

Куточок сталевий має великий попит серед металопрокатних класів. Зовнішній вигляд нагадує букву «Г», таке перетин можна використовувати для самих різних цілей. По довжині сторін виділяють рівнополочні і не рівнополочні, коли одна сторона коротше. Вони зміцнюють металеві та залізобетонні конструкції і тим самим мають схожість з арматурою.

Куточок сталевий застосовують для перекриттів, зміцнення несучих елементів у всіляких будівлях. В даному випадку куточок повинен відповідати класу, щоб витримати навантаження. Такі задіють як в будівельних роботах, так і в інших господарських сферах. В останньому виконуються функції фіксації технічних приладів, труб.

0 comments on “Чому затребуваний металопрокат?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
  Транспортний портал

  Реклама

  Ми в соцмережах