Художня різка металу на плазмовому обладнанні


Відомо, що вік технічного прогресу час від часу входить в конфлікт з естетичними потребами людини. Тим часом існують винаходи, які сприяють художньому перетворенню реальності. Одним із них є плазмова різка металу в Україні, яка, будучи іонізованим газом, вважається четвертим (після газоподібного, рідкого і твердого) конструктивним станом речовини.

Саме слово «плазма» в перекладі з грецького означає «виліплене», «оформлене». Так що плазмова різка металу https://www.ssc.org.ua/plazmennaya-rezka-metalla в Києві за доступними цінами недорогоі, дозволяє «ліпити» вироби зі сталі будь-якої складності, формату і конфігурації. Завдяки технологічним потужностям сучасного обладнання проводиться обробка листового металу будь-якого об’єму.

Як відбувається різка металу плазмою

Компанії, які на ринку здійснюють дані послуги, пропонують своїм клієнтам скористатися сучасним високотехнологічним обладнанням для обробки будь-якого металу. На замовлення клієнта здійснюється не тільки складні філігранні роботи, але й, наприклад, рубка листового металу гільйотиною. Що стосується плазмової різки, то вона сьогодні визнана найбільш ефективним термічним способом обробки листового заліза, умовна товщина якого досягає 30 мм.

Читайте також:

Дана технологія грунтується на використанні повітряно-плазмової дуги, що виникає завдяки впливу постійного струму. Інтенсивність розплавлення металу будь-якої щільності забезпечує високу швидкість виконуваних робіт. Переміщаючись по поверхні деталі і утворюючи порожнину різу, плазмовий різак гарантує недосяжну при старих технологіях якість виконання замовлених робіт.

Переваги плазмової різки

Даний метод обробки металів визнаний найбільш точним, швидким і економічно вигідним. Плазмовій різці доступні найскладніші роботи з металами будь-якого виду і марки, включаючи чорні, кольорові, а також тугоплавкі сплави будь-якої твердості. Серед переваг цієї доступної тепер кожному потенційному клієнту технології, перш за все, варто відзначити чистоту виконуваних робіт, високу точність, а також бажану якість граней зрізу. Відсутність теплової деформації досягається за рахунок того, що нагрів металу не поширюється на всю деталь, концентруючись тільки в оброблюваній частині.

Компанія «Стіллар» — металопрокат ssc.org.ua

Компанії, що займаються даним видом послуг, гарантують відсутність обмежень у вигадливій фігурній різці металевих листів. Плазморіз дозволяє не тільки домогтися точного, рівного і м’якого різу, але також виготовити металеві деталі будь-якої геометричної складності. При цьому потрібно мінімум людських зусиль і технічних ресурсів. Крім вище наведених переваг плазмової різки, фахівці відзначають її безпеку і економічну рентабельність.

Нагадаємо, що мета нових технологій полягає в тому, щоб швидше досягти бажаного результату, при цьому поліпшивши його якість і ефективність. Іншими словами, будь-який технологічний прорив допомагає зберегти найцінніше, що у нас є — час, а разом з ним і гроші. В цьому ви переконаєтеся, дізнавшись не тільки про високу якість сучасної металообробки, здійснюваної за допомогою плазмової різки, але і про її низьку собівартість без шкоди для якості.

Джерело: https://karrespondent.com/khudozhestvennaia-rezka-metalla-plazmoy/

0 comments on “Художня різка металу на плазмовому обладнанні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах