Арматура для будівництва, застосування та ціна


Металеві прути арматури різної форми діаметра і довжини використовуються для зв’язки між собою шарів бетону, перерозподіляють навантаження і виконують, роль армуючого елемента залізобетонних конструкцій.

Сучасне будівництво неможливо уявити без широкого використання сортового металу. Найбільш популярний на нинішньому ринку є будівельна арматура. Це пов’язано з тим, що необхідні для будівництва сучасних будівель зі скла і бетону структурні компоненти створюються завдяки металопрокату.

Застосування арматури

Рифлена арматура цінується не тільки завдяки гарантованій нею високої надійності будівельних об’єктів і прекрасних показників пластичності. Вона забезпечує знижений рівень спірнності в бетонній масі й хорошим зчепленням з нею. За допомогою металу зміцнюються бетонні конструкції, формуються плити перекриття, облаштовується фундамент і каналізаційні системи, армується цегляна кладка, зводяться будь-які опори й багато іншого. Вона також широко застосовується при виготовленні сіток, сходів, огорож та інших металевих конструкцій зварного типу.

Читайте також:

Саме завдяки цьому виробу технології будівництва не тільки забезпечують міцність будівель, що, відповідно, гарантує їх довговічність. Даний, незамінний компонент будівельних технологій сприяє збільшенню швидкості зведення будівель. Якщо ж говорити про їх архітектурних рішеннях, то вміле використання прутів розширюють можливості в плануванні й конфігурації інтер’єрів будівель. Адже кожен хоче жити не тільки в надійному, але і в зручному, затишному для нього будинку.

Переваги

Сьогодні неможливо навіть уявити весь той найширший спектр будівельних і відновлювальних робіт без даного продукту, в якому застосовуються гнучкі стрижні. Вони досить добре ховаються в бетонній масі. Тільки будівельники знають особливість металу і бетоні.

Несприйнятливість до корозії та іншим впливам хімічних і біологічних факторів — найбільш очевидні переваги цього актуального для сучасного будівництва товару, пропонованого нашим магазином. Серед переваг сталевої арматури відповідність строгим параметрам зварювання і тривалий період гарантованої безпечної експлуатації

Типи та види арматури

Завдяки сучасним технологіям будівельна індустрія забезпечена різними видами: робочої, монтажної, конструктивної, анкерної. Магазини металопрокату пропонують різні типи арматурних стержнів, як гарячекатані стрижневі, так і холоднотягнуті дротові. У категорію першої входять сталеві стрижні будь-якого діаметру в незалежності від способів і форм промислових поставок (в прутках, мотках або бунтах). Різний хімічний склад, будова, форма та інші характеристики дозволяють розширити її сортимент в залежності від умов використання.

Де купити арматуру в Києві недорого?

В Інтернет-магазині купити арматуру в Києві можна від 8 мм до 32 мм. Щоб вибрати необхідний діаметр і оформити замовлення, вам потрібно лише зайти на сайт інтернет-магазину «Стіллар». Тут ви знайдете найрізноманітніші види арматурних основ за розумною ціною. Чи не багато компаній можуть дозволити собі низькі ціни на арматуру в Україні.

Металопрокат у Києві шукати потрібно у перевірених фірмах, які довгий час на ринку України, та добре себе зарекомендували. Визначившись з типом, розміром і діаметром, ви можете замовити різання металу.

Джерело: https://karrespondent.com/stroytel-naia-armatura-ee-funktsyy-preymushchestvo-y-tsena/

0 comments on “Арматура для будівництва, застосування та ціна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах