Паркетна дошка


Чим паркетна дошка краще за інших підлогових покриттів.

Простота укладання — вагомий аргумент на користь придбання паркетної дошки.

Паркетна дошка сьогодні дуже популярна. Характеристики цього підлогового покриття дають можливість отримати відмінні експлуатаційні якості за прийнятною ціною. Купити паркетну дошку — не проблема, різноманітність пропозицій від різних виробників в широкому діапазоні цін роблять вибір на користь такого покриття доступним покупцям з будь-яким бюджетом. Якщо потрібно купити паркетну дошку в Києві, то, наприклад, в цьому магазині представлено понад 800 ЇЇ видів, кожен підбере на свій смак і гаманець.

Читайте також:

Але після придбання виникає логічне запитання укладання підлогового покриття. Поспішаємо порадувати, зробити це зовсім не складно, і під силу здійснити самостійно, без залучення фахівців. Звичайно, в місцях, де здійснюється продаж паркетної дошки, можна викликати майстра для укладання. Але чому б не спробувати самому? Зараз розповімо, які нюанси виконання робіт.

Чому паркетну дошку просто і швидко укладати?

Фактично покриття являє собою середній, найбільш збалансований і практичний, варіант між паркетом і більш дешевим ламінатом. Вартість паркетної дошки нижче ціни паркету, а деякі споживчі та експлуатаційні характеристики краще. Переваги випливають з конструкції вироби.

Наприклад, внаслідок наявності захисного покриття і використання зносостійких порід дерева в верхньому шарі. Розташування волокон в трьох шарах перпендикулярно один одному підвищує стійкість до коливань температури і змін вологості.

Процес укладання так само простий, як і ламінованого покриття для підлоги. Вони або просто кріпляться один до одного з’єднанням «шип-паз», або наклеюються за допомогою клею на підставу.

Як правильно змонтувати паркетну дошку

Розкриємо основні аспекти монтажу:

Перед укладанням дошку потрібно на дві доби помістити в приміщення, де буде відбуватися монтаж для звикання;
Попередньо слід вирівняти і висушити поверхню, це посприяє швидкої укладанні;
Використання підкладки і гідроізоляційної плівки стане запорукою подальшої безпроблемної експлуатації;
Щоб уникнути в майбутньому деформацій і появи тріщин, а також скрипу слід підтримувати температуру в межах 18- 23 градусів, а вологість — 45-60%.

Паркетна дошка — практичне, просте в укладанні, і недороге покриття для підлоги, ціна відповідає якості і довговічності вироби.

0 comments on “Паркетна дошка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах