Жінці набридло, що чоловік вічно йде в паб. Але вона виправила це так, що заслужила звання «Дружина року»


Британка страждала через пристрасть чоловіка до походів по пабах, але змогла впоратися з проблемою за допомогою кмітливості. Жінка не стала влаштовувати істерики або скандали, а побудувала своє власне заклад. Так так досягла успіху, що тепер її чоловік ні один вечір не проводить за межами будинку.

Джейн Теппер з англійського міста Ньютон-Еббот працює медсестрою, а її чоловік Пол — інженер. До недавнього часу в їхній родині була проблема — вечорами чоловік постійно йшов в місцевий паб, а у дружини ніколи не виходило його зупинити. Робота у Пола важка — цілком зрозуміло, що йому хотілося розслабитися після напруженого дня, але Джейн такий розклад не влаштовував.

Тоді, розповідає Metro, вона почала міркувати: а чи не зробити їй на задньому дворі власний паб? Для здійснення свого задуму Джейн вибрала майданчик, розташований на задньому дворі будинку, і не на жарт відірвалася, примірявши на себе ролі архітектора і дизайнера.

Читайте також:

Я подумала: чому б мені не стати господинею положення і не зробити свій паб? Тоді я зможу всім говорити: «Мій чоловік в будці!»

А в будці він тому, що в будинку Теппер живе три собаки породи бассет, і назву пабу, яке придумала Джейн, звучить як The Doghouse Inn (трактир «Собача будка»). Вивіску зробив друг сім’ї, на ній зображений один з псів подружжя — Руфус. Ось, до речі, Джейн поруч з цією самою вивіскою і пабом.

Роботу Джейн почала з спорудження будиночка, на який витратила 2700 фунтів (близько 75 тисяч гривень). Додатковими будматеріалами з нею поділився один, а ось меблі, яка додала колориту приміщенню, вона знайшла в інтернеті. Так в залі виявилася церковна лавка всього за 100 фунтів (близько 3 тисячи гривень), що господиня вважає великою удачею.

Найскладнішими етапами будівництва стали виготовлення та встановлення барної стійки. Роботи обійшлися Джейн в 400 фунтів (близько 12,5 тисяч гривень), м’яким диваном і телевізором поділилися родичі і друзі. Також жінка отримала в дар холодильник, щоб напої були холодними, а 70 фунтів (майже 2,2 тисячи гривень) вона витратила на обігрівач, щоб гостям було тепло і затишно взимку.

Будівництво та оформлення закінчилися, коли в закладі з’явився ігровий автомат Space Invaders (650 фунтів — близько 20,5 тисяч гривень). Від пабу в захваті вся сім’я Джейн, а чоловік тепер з радістю залишається вдома і навіть влаштовує зустрічі з друзями. Ось так виглядають щасливі посиденьки в персональному трактирі теппер:

Дружина більш ніж задоволена:

Я весь час знаходжу якісь дрібниці для пабу. І не подумайте, що це тільки чоловіча барліг для Пола! Я теж люблю проводити там час і частенько залишаюся. У пабі здорово відпочивати, і за відчуттями він нітрохи не гірше місцевих закладів!

Незважаючи на те, що на створення пабу пішло більше чотирьох тисяч фунтів (125 тисяч гривень), сім’я розраховує, що будівництво окупиться за рахунок економії на барном пиві. Ще й таксі до будинку не треба буде оплачувати.

Однак не кожен вміє вкладати гроші так само вдало, як Теппер. У США чоловік купив дружині дорогий ігровий комп’ютер, але, дізнавшись, що вона за ним робить, схопився за голову (як і тисячі користувачів Reddit).

А в твіттері недавно підрахували кількість грошей, яке потрібно витрачати в місяць, щоб утримувати розумну і красиву дівчину. Сума набігла така, що люди в жаху, адже дешевше жити одному і у власній квартирі.

0 comments on “Жінці набридло, що чоловік вічно йде в паб. Але вона виправила це так, що заслужила звання «Дружина року»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах