Роман Левицький: що таке інтимна пластична хірургія


Про особливості інтимної пластики розповідає пластичний хірург Роман Левицький (https://plasticsurgery.kiev.ua/plastichni-operacii/?lang=uk)
Деякі жінки неспокійні через свої статеві органи. Основною причиною цього, швидше за все, є зміна препубертатної форми статевих органів. Естетичні операції, які будуть проводитися людям з такими скаргами, психологічно розслаблять жінку і нормалізують її сексуальне життя, яка через це погіршується. Операція підтягування піхви; Ширина піхви є однією з сексуальних проблем між парами.» — говорить пластичний хірург Роман Левицький. (https://plasticsurgery.kiev.ua/?lang=uk)

Несумісність між піхвою і пенісом спричинить проблеми з оргазмом у обох партнерів. Хоча вагіна особисто відрізняється за шириною, вона, як правило, підходить для введення двох пальців у жінки, яка не народжувала. Поздовжні складки на задній і передній стінках піхви збільшують розширення. Довжина піхви в середньому 7-9 см. Знову ж таки, багато складок у піхві в поперечному напрямку забезпечують подовження в довжину. Розширення піхви відбувається в наступних випадках. При наявності розширення піхви і пов’язаних з цим проблем статевого життя необхідно звузити піхву за допомогою простої хірургічної операції. — пояснює хірург Левицький
Роман Левицький пояснює як відбувається процес інтимної пластики:
Під епідуральною анестезією поздовжну ділянку видаляють із задньої стінки піхви і зшивають краї розрізу. Це півгодинна процедура і не вимагає госпіталізації. Полегшення забезпечується застосуванням відповідних знеболюючих засобів.не потребує госпіталізації. Полегшення забезпечується застосуванням відповідних знеболюючих засобів.не потребує госпіталізації. Полегшення забезпечується застосуванням відповідних знеболюючих засобів. — У тих випадках, коли вік трохи старше, жирова тканина в органах зовнішніх статевих органів може зменшуватися через старіння. Особливо це помітно в волосистій зоні трохи нижче паху, яка називається лобковим горлом. Так само витончення статевих губ може спостерігатися з різних причин. У таких випадках для корекції зовнішнього вигляду в ці ділянки можна ввести деяку кількість жирової тканини, відібраної з різних частин людини за допомогою процедури ліпосакції. Навпаки, надлишок жирової тканини в цих ділянках можна видалити під місцевою анестезією та може бути виконана естетика. Іншою проблемою, пов’язаною з пологами, яка викликає невдоволення, є сліди шва, залишені епізіотомією, відкритою під час пологів. Рубцева тканина, яка тут розвивається, може перешкодити сексуальному задоволенню як жінок, так і чоловіків. Цю проблему можна виправити за допомогою вагінопластики.
Також пластичний хірург Роман Левицький пояснює, що таке лабіопластика
Багатьом жінкам не подобаються свої статеві органи, але вони часто соромляться сказати навіть самі собі. Ситуація, яка часто зустрічається в цьому відношенні, полягає в тому, що мала губа, яка називається малою губою, занадто велика і асиметрична. Операції з виправлення цих структурних деформацій, які можуть бути проблемою з підліткового віку з 20-30-хвилинною операцією і стають психологічною нав’язливою ідеєю у людей, дуже успішно проводяться в нашій клініці. У нашій клініці ця проблема мінімізується під місцевою анестезією за радіочастотною технологією, в умовах операційної, а рана зашивається саморозчинними швами. Тривалість операції становить від 20 до 30 хвилин, залежно від використовуваної хірургічної техніки.
Ця операція не пошкоджує дівочу пліву, статевого  акту. Немає шкоди чи перешкоди для оргазму, зачаття та пологів. Після операції проблем із сечовипусканням немає, обережно дотримуються рекомендованих лікарем методів очищення. Дискомфорту або пекучого болю немає. Проблеми із загоєнням ран зустрічаються нечасто. На наступний день після операції можна прийняти душ і повернутися до звичного життя. Загоєння рани завершується через 1 тиждень, статевий акт можна проводити через 3-4 тижні після операції. При огляді ззовні хірургічний рубець не помітний.На наступний день після операції можна прийняти душ і повернутися до звичного життя. Загоєння рани завершується через 1 тиждень, статевий акт можна проводити через 3-4 тижні після операції. При огляді ззовні хірургічний рубець не помітний.На наступний день після операції можна прийняти душ і повернутися до звичного життя. Загоєння рани завершується через 1 тиждень, статевий акт можна проводити через 3-4 тижні після операції. При огляді ззовні хірургічний рубець не помітний.Аналогічно, асиметричні внутрішні губи можуть негативно вплинути на сексуальне життя як психологічно, так і функціонально, і може знадобитися лабіопластика. Після цих операцій, які дають дуже хороші результати та приносять задоволення пацієнтам, наші пацієнти констатують, що їхня впевненість у собі зросла, і вони почуваються набагато комфортніше в соціальному середовищі. Операції з лабіопластики також можуть застосовуватися для незайманих дівчат, і процедура не завдає шкоди дівочій пліві. Тому що дівоча пліва приблизно на 3-4 см більше в зоні операції. Крім того, для цих людей немає проблеми з тим, щоб у майбутньому народжувати нормально. — резюмує Роман Левицький

0 comments on “Роман Левицький: що таке інтимна пластична хірургія

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *Нові коментарі
    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах