Інтер’єр класу «люкс». Як додати розкоші в обстановку без кліше та кітчу


З приходом тренду на персоналізацію житлового простору вираз «розкішний інтер’єр» перестав бути синонімом зухвало оформлених особняків. Сьогодні це дуже актуальний і затребуваний напрямок, в якому статусність обстановки визначається не наявністю умовних «золотих унітазів», а оригінальними деталями, що роблять її по-справжньому унікальною та комфортною.

Особливості лакшері-інтер’єру

Головна ідея які використовує дизайн квартир класу люкс – дати власнику житла відчути себе обраним. І для цього зовсім не обов’язково забивати будинок «під зав’язку» музейним антикваріатом та дорогими витворами мистецтва. Існують більш практичні рішення, які сформують атмосферу богемної dolce vita без ефекту несмаку та кітчу:

  • Дотримуйтесь основного принципу класичних антуражів. Симетрично розставлені меблі, використання парних елементів та велика кількість натуральної фактури створять відчуття розкоші навіть у звичайній міській квартирі.
  • Задіяйте незвичайне оздоблення стін. Молдинги, широкі стельові карнизи, розетки для люстр та інші ліпні прикраси миттєво перетворять внутрішнє оздоблення та допоможуть скоригувати архітектурні недоліки.
  • Приділіть особливу увагу освітлювальним приладам. Багаторівневий сценарій освітлення задасть бажаний настрій, виділить певні ділянки кімнати та вигідно підкреслить предмети декору, додавши їм додатковий об’єм та красу.
  • Розкішний інтер’єр неможливий без вишуканих аксесуарів. Дзеркала, настінні панно та картини у витончених рамах чудово підтримають обрану концепцію. А мальовничі квіткові букети наповнять будинок витонченим шармом та ніжним ароматом.

Правильний вибір меблів

Асортимент меблевої продукції дозволяє підібрати гарнітури на будь-який смак та гаманець. Щоб наповнення вітальні чи спальні виглядало максимально презентабельним, краще віддавати перевагу стилізованим «під старовину» виробам: диванам з оксамитовою оббивкою, ліжкам з фігурним узголів’ям, вінтажним комодам та сервантам із вітражними вставками на фасадах. Це можуть бути як репліки відомих виробників, так і відреставровані автентичні екземпляри, придбані на барахолках або блошиних ринках. Ідеально підійдуть штучно зістарені масивні конструкції з великою металевою фурнітурою (латунь чи бронза).

Важливий аспект! Розкішний інтер’єр не терпить суєти та безладдя. Отже, вам необхідно заздалегідь облаштувати місця, де зберігатиметься одяг та побутова техніка. Найкраще з цією роллю справляються вбудовані вбиральні системи та місткі шафи-купе, виконані в стилі класика, ампір або модерн.

Колірна гама «розкішного» стилю

Традиційно колір багатства та аристократизму – це благородний білий та його варіації: бежевий, платиновий, перлинний, алебастровий. Але в сучасній інтерпретації розкішного інтер’єру є місце і насиченій палітрі, на тлі якої меблі та декор виглядають ще виразніше. Які б відтінки ви не вибрали, головне — щоб вони гармоніювали один з одним і коректно вписувалися в навколишній простір з урахуванням реального метражу (не забуваємо, що темний відтінок візуально звужує приміщення, а світлий навпаки — робить його оптично просторішим). За посиланням ви можете узнати дизайн квартир ціна в Києві. Вартість дизайн проекту інтер’єру — розраховується для кожного об’єкта індивідуально, залежно від обсягу робіт, площі, складності архітектурних форм та елементів декору.

0 comments on “Інтер’єр класу «люкс». Як додати розкоші в обстановку без кліше та кітчу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *







Нові коментарі




    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах