Металопрокат в Україні контролюватимуть незалежні лабораторії


Однією з ознак розвинутого, цивілізованого ринку є присутність на ньому якісного сертифікованого товару. Конкуренція ж на вітчизняному ринку металопрокату призвела до того, що останнім часом у цій сфері збільшилась кількість шахрайських фірм. Вони навіть якщо і поставляють замовнику товар, то низької якості.

Згідно зі статистикою нині більше частина виробів із криці не відповідає тим технічним характеристикам, яких вимагають строгі стандарти ГОСТу. Для того, аби забезпечити споживачам сталевого прокату нормальні умови роботи, в Україні створюється незалежна лабораторія, в якій можна буде перевірити якість товару. На даному етапі цей експертний орган, до якого увійдуть незалежні спеціалісти, перевірятиме якість оцинкованої сталі, а також виробів із полімерним покриттям.

З нового року кожен охочий зможе перевірити у незаангажованій чиїмось бізнес-інтересами лабораторій якість виробів листового прокату. Головні показники якості будуть визначатися в процесі дослідження виробу за дванадцятьма спеціальними тестами. Лабораторія гарантуватиме якість стального товару із захисним покриттям за такими його показниками:

– Товщина прокату;
– товщина цинкового захисного покриття;
– маса захисного покриття;
– кількість масла на поверхні;
– випробовування на швидку деформацію;
– випробовування на адгезію.

Важливо, що випробовування прокату буде здійснюватися конфіденційно, а виданий в лабораторії сертифікат якості матиме юридичну силу.

Металопрокат із захисним покриттям

Рулонна оцинкована сталь з полімерним покриттям почала завойовувати ринок ще з кінця шістдесятих років минулого століття. Запатентована у Великобританії, вона дуже швидко завоювала світовий ринок металопрокату. Захисне покриття стального листа зазвичай здійснюється методом гарячого оцинковування, хоча рідко використовується і гальванічний спосіб та холодне оцинкування. В результаті прокат набирає якості, яка у просторіччі відома як «нержавійка».

Здатність металу протистояти іржі та корозії досягається внаслідок багатошарового покриття стального листа різними захисними шарами. За першим, цинковим покриттям йде захисний шар, який створюється в результаті пасивації металу (зазвичай, оксидна плівка). Далі він ґрунтується після чого покривається спеціальним полімером (поліестер, поліуретан, пластізол). Врешті, такий надійно захищений від негативних атмосферних впливів та механічних пошкоджень стальний лист покривається спеціальною фарбою. Широкий спектр кольорів, які для цього використовуються, дозволяє задовольнити різні естетичні смаки та робить виріб привабливим для дизайнерів.

Переваги стальних оцинкованих листів з полімерним покриттям

Сталеві листи із захисним покриттям стали популярними завдяки таким своїм якостям:

– товарний вигляд, який розширює дизайнерські можливості його використання;
– міцність, стійкість до дії іржі та корозії;
– чинить супротив руйнівних дій ультрафіолетового проміння;
– стійкий до температурних перепадів та інших примх погоди;
– стійкість до механічних пошкоджень;
– довготривалий та надійний у використанні;
– легкий та пластичний;
– легкий та простий при монтажі;
– доступний за своєю ціною.

Усі ці технічні характеристики, якими володіють стальні листи із захисним покриттям, зробили його популярним в різних галузях економіки. Перш за все, цей вид листового прокату знайшов своє широке застосування у будівництві. У якості сировини його використовують для покрівельних робіт, у якості профнастилу для будівництва та облицювання стін, парканів, воріт, тощо.

То ж завдяки новій лабораторії з перевірки якості оцинкованої сталі та виробів із полімерним покриттям, вітчизняний споживач металопрокату зможе уникнути неякісного товару. Головне не піддаватися спокусі купити занадто хороший товар за нижчу ціну. В Україні доступні ціни на профнастил та інший сертифікований металопрокат, який поставляється безпосередньо від виробника, вирізняють надійні металобази та інтернет-магазини від різного роду ошуканців, яким не місце на цивілізованому ринку.

0 comments on “Металопрокат в Україні контролюватимуть незалежні лабораторії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *







Нові коментарі




    Транспортний портал

    Реклама

    Ми в соцмережах